Seznam registrovaných běžců

Jméno a příjmeníRočníkKlub/oddílPohlavíBydlištěZaplacenoVS pro platbu
Ondřej Němec1957AK KroměřížMPrusinoviceAno2018200
Petr Šafář1987Silvestr Rohálov 2017MBrnoNe2018199
Svatopluk Neradil1980LíšnáMPřerovAno2018198
Pavel Dostál1970DRACYMDřevohosticeAno2018197
Oleksandr Matviichuk1984JM Demolex IPhone BardejovMUkraineNe2018196
Radim Kohout1976Újezd HolešovMHolešovAno2018195
Radim Lecián1988Ygdrasil team ZlinMRostěníNe2018194

Martina Galiková

1989ŽRackováNe2018193

Simona Grulichová

1972PřerovŽInterbrigastu 15Ano2018192

Libor Ševčík

1966Sanitka66 HolešovMHolešovAno2018191

Karel Kotek

1965BřuňályMKroměřížAno2018190
Hana Kotková1969BřuňályŽKroměřížAno2018189
Jaroslav Kopřiva1984SK PacetlukyMPacetlukyNe2018188
Petr Maňas1992TRIMITY Sport AcademyMZlínAno2018187
Aleš Dedek1975AD teamMLipník nad BečvouAno2018186
Szabolcs Kešiar1992Silvestr Rohálov 2017MBrnoAno2018185
Zbynek Sedlář1977MBrusnéNe2018184
Zuzana Sedlářová1984ŽBrusnéNe2018183
Blanka Dedková
1977AD teamŽLipník nad BečvouAno2018182
Daniela Nelly Podolova1987Tag Zahnasovice, SRTG HolesovŽHlinsko pod HostynemAno2018181
Dita Dadlikova1996SDH tučapyŽTučapyNe2018180
Michaela Holbová1991ŽHolešovNe2018179
Lenka Klíčová1987ŽHolešovAno2018178
Karel Smékal1985MHolešovAno2018177
Rudolf Rys1991MHolešovAno2018176
Eva Kašíková1982Cobram Bike TeamŽRymiceNe2018175
Kateřina Láníková1982 –ŽKroměřížAno2018174
Martin Řihošek1975MUhřičiceAno2018173
Jakub Kudla1993AČRMPrusinoviceNe2018172
Lukas Rapcan1978DRACY TeamMBystrice p.H.Ano2018171
Jitka Rapcanova1979DRACY TeamŽBystrice p.H.Ano2018170
Ivana Gregušová1991ŽTučapyAno2018169
Vít Kožuch1978Zapro teamMPřerovNe2018168
Alexandra Kožuchová1977Zapro teamŽPřerovAno2018167
Romana Florecova1979ŽKojetinNe2018166
Lucie Bubíková2000ŽHolešovAno2018165
Tomáš Odstrčil1999SK ŽeranoviceMŽeranoviceAno2018164
Oldřich Jasenský1982AK KroměřížMZlínAno2018163
Petr Staněk1972TJ Velké TěšanyMVelké TěšanyAno2018162
Jana Bortlová1978ŽTroubkyNe2018161
ILONA ŠILDOVÁ1991ŽPRUSINOVICEAno2018160
Jan Bláha1978BTT LibochoviceMKvasiceAno2018159
Hedvika Bláhová2005PS Kroměř힎KvasiceAno2018158
Václav Pořízka2006Atletika HolešovMHolešovAno2018157
Jarmila Gabrhelíková1989ŽHolešovNe2018156
Luděk Klapil1973KlapiloviMHolešovAno2018155
Jiří Julina1985SDH Veselá / TJ Sokol VeseláMKroměřížNe2018154
Michal Navrátil1974DR.A.CY.MKřtomilNe2018153
David Remeš1977AG Sxinx HolešovMHolešovNe2018152
Jana Němcová1962ONěmecŽPrusinoviceNe2018151
Karolína Šašková1990Burky teamŽPravčiceNe2018150
Filip Malota1983TakamunkaMZlínNe2018149
Ivona Hégrová1969Valím Valím HostěrádkyŽHostěrádky-RešovNe2018148